БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ

Знайти інформацію про компанію БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ, код ЄДРПОУ 42165203: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Скорочена назва
БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ
Код ЄДРПОУ
42165203
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.59 Інші види освіти, н.в.і.у.
Регіон
Кіровоградська область
Дата реєстрації
30.05.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ

Який код ЄДРПОУ компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ?

Код ЄДРПОУ компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ - 42165203.

Який поточний статус компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ?

Поточний статус компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ - зареєстровано.

Яка повна назва компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ?

Повна офіційна назва компанії - ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Яка скорочена назва компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ?

Скорочена назва компанії - БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ.

Який основний КВЕД компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ?

Основний вид економічної діяльності компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ - 85.59 Інші види освіти, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ?

Регіон реєстрації компанії БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ ІРЦ - Кіровоградська область.

VKURSI