ДММГО "СКЛО"

Знайти інформацію про компанію ДММГО "СКЛО", код ЄДРПОУ 35862526: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СКЛО"
Скорочена назва
ДММГО "СКЛО"
Код ЄДРПОУ
35862526
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
91.33.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, Н. В. І. Г.
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
10.04.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ДММГО "СКЛО"

Який код ЄДРПОУ компанії ДММГО "СКЛО"?

Код ЄДРПОУ компанії ДММГО "СКЛО" - 35862526.

Який поточний статус компанії ДММГО "СКЛО"?

Поточний статус компанії ДММГО "СКЛО" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ДММГО "СКЛО"?

Повна офіційна назва компанії - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СКЛО".

Яка скорочена назва компанії ДММГО "СКЛО"?

Скорочена назва компанії - ДММГО "СКЛО".

Який основний КВЕД компанії ДММГО "СКЛО"?

Основний вид економічної діяльності компанії ДММГО "СКЛО" - 91.33.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, Н. В. І. Г..

У якому регіоні зареєстрована компанія ДММГО "СКЛО"?

Регіон реєстрації компанії ДММГО "СКЛО" - Дніпропетровська область.

VKURSI