ФГ "РУСІНА І. М."

Знайти інформацію про компанію ФГ "РУСІНА І. М.", код ЄДРПОУ 30245133: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " РУСІНА ІВАНА МИХАЙЛОВИЧА"
Скорочена назва
ФГ "РУСІНА І. М."
Код ЄДРПОУ
30245133
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
22.03.1999
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "РУСІНА І. М."

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "РУСІНА І. М."?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "РУСІНА І. М." - 30245133.

Який поточний статус компанії ФГ "РУСІНА І. М."?

Поточний статус компанії ФГ "РУСІНА І. М." - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ФГ "РУСІНА І. М."?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " РУСІНА ІВАНА МИХАЙЛОВИЧА".

Яка скорочена назва компанії ФГ "РУСІНА І. М."?

Скорочена назва компанії - ФГ "РУСІНА І. М.".

Який основний КВЕД компанії ФГ "РУСІНА І. М."?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "РУСІНА І. М." - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "РУСІНА І. М."?

Регіон реєстрації компанії ФГ "РУСІНА І. М." - Харківська область.

VKURSI