ФГ "ЩЕДРА САДИБА"

Знайти інформацію про компанію ФГ "ЩЕДРА САДИБА", код ЄДРПОУ 42991552: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЩЕДРА САДИБА"
Скорочена назва
ФГ "ЩЕДРА САДИБА"
Код ЄДРПОУ
42991552
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Херсонська область
Дата реєстрації
10.05.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФГ "ЩЕДРА САДИБА"

Який код ЄДРПОУ компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА"?

Код ЄДРПОУ компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА" - 42991552.

Який поточний статус компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА"?

Поточний статус компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА"?

Повна офіційна назва компанії - ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЩЕДРА САДИБА".

Яка скорочена назва компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА"?

Скорочена назва компанії - ФГ "ЩЕДРА САДИБА".

Який основний КВЕД компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФГ "ЩЕДРА САДИБА"?

Регіон реєстрації компанії ФГ "ЩЕДРА САДИБА" - Херсонська область.

VKURSI