ФІРМА "ЛИ ОС"

Знайти інформацію про компанію ФІРМА "ЛИ ОС", код ЄДРПОУ 35113882: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІРМА ЛИ ОС"
Скорочена назва
ФІРМА "ЛИ ОС"
Код ЄДРПОУ
35113882
Статус
припинено
Основний КВЕД
51.52.2 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ЧОРНИМИ ТА КОЛЬОРОВИМИ МЕТАЛАМИ В ПЕРВИННИХ ФОРМАХ ТА НАПІВФАБРИКАТАМИ З НИХ
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
15.05.2007
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ФІРМА "ЛИ ОС"

Який код ЄДРПОУ компанії ФІРМА "ЛИ ОС"?

Код ЄДРПОУ компанії ФІРМА "ЛИ ОС" - 35113882.

Який поточний статус компанії ФІРМА "ЛИ ОС"?

Поточний статус компанії ФІРМА "ЛИ ОС" - припинено.

Яка повна назва компанії ФІРМА "ЛИ ОС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІРМА ЛИ ОС".

Яка скорочена назва компанії ФІРМА "ЛИ ОС"?

Скорочена назва компанії - ФІРМА "ЛИ ОС".

Який основний КВЕД компанії ФІРМА "ЛИ ОС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ФІРМА "ЛИ ОС" - 51.52.2 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ЧОРНИМИ ТА КОЛЬОРОВИМИ МЕТАЛАМИ В ПЕРВИННИХ ФОРМАХ ТА НАПІВФАБРИКАТАМИ З НИХ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ФІРМА "ЛИ ОС"?

Регіон реєстрації компанії ФІРМА "ЛИ ОС" - Дніпропетровська область.

VKURSI