Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР

Знайти інформацію про компанію Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР, код ЄДРПОУ 25165848: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
Гімназія "ПРОСВІТ" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Скорочена назва
Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР
Код ЄДРПОУ
25165848
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.31 Загальна середня освіта
Регіон
Полтавська область
Дата реєстрації
06.02.1998
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР

Який код ЄДРПОУ компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР?

Код ЄДРПОУ компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР - 25165848.

Який поточний статус компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР?

Поточний статус компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР - зареєстровано.

Яка повна назва компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР?

Повна офіційна назва компанії - Гімназія "ПРОСВІТ" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області.

Яка скорочена назва компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР?

Скорочена назва компанії - Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР.

Який основний КВЕД компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР?

Основний вид економічної діяльності компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР - 85.31 Загальна середня освіта.

У якому регіоні зареєстрована компанія Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР?

Регіон реєстрації компанії Гімназія "ПРОСВІТ" ЛМР - Полтавська область.

VKURSI