КП "Ритуалсервіс"

Знайти інформацію про компанію КП "Ритуалсервіс", код ЄДРПОУ 31781805: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
Комунальне підприємство "Ритуалсервіс" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Скорочена назва
КП "Ритуалсервіс"
Код ЄДРПОУ
31781805
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг
Регіон
Полтавська область
Дата реєстрації
19.12.2001
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про КП "Ритуалсервіс"

Який код ЄДРПОУ компанії КП "Ритуалсервіс"?

Код ЄДРПОУ компанії КП "Ритуалсервіс" - 31781805.

Який поточний статус компанії КП "Ритуалсервіс"?

Поточний статус компанії КП "Ритуалсервіс" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії КП "Ритуалсервіс"?

Повна офіційна назва компанії - Комунальне підприємство "Ритуалсервіс" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області.

Яка скорочена назва компанії КП "Ритуалсервіс"?

Скорочена назва компанії - КП "Ритуалсервіс".

Який основний КВЕД компанії КП "Ритуалсервіс"?

Основний вид економічної діяльності компанії КП "Ритуалсервіс" - 96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг.

У якому регіоні зареєстрована компанія КП "Ритуалсервіс"?

Регіон реєстрації компанії КП "Ритуалсервіс" - Полтавська область.

VKURSI