ОК "ШУМАХЕР"

Знайти інформацію про компанію ОК "ШУМАХЕР", код ЄДРПОУ 38263495: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ШУМАХЕР"
Скорочена назва
ОК "ШУМАХЕР"
Код ЄДРПОУ
38263495
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
12.06.2012
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ОК "ШУМАХЕР"

Який код ЄДРПОУ компанії ОК "ШУМАХЕР"?

Код ЄДРПОУ компанії ОК "ШУМАХЕР" - 38263495.

Який поточний статус компанії ОК "ШУМАХЕР"?

Поточний статус компанії ОК "ШУМАХЕР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ОК "ШУМАХЕР"?

Повна офіційна назва компанії - ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ШУМАХЕР".

Яка скорочена назва компанії ОК "ШУМАХЕР"?

Скорочена назва компанії - ОК "ШУМАХЕР".

Який основний КВЕД компанії ОК "ШУМАХЕР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ОК "ШУМАХЕР" - 45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

У якому регіоні зареєстрована компанія ОК "ШУМАХЕР"?

Регіон реєстрації компанії ОК "ШУМАХЕР" - Донецька область.

VKURSI