ОСББ "МИКОН"

Знайти інформацію про компанію ОСББ "МИКОН", код ЄДРПОУ 23479287: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ОБ'ЄДНАННЯ (ТОВАРИСТВО) СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "МИКОН"
Скорочена назва
ОСББ "МИКОН"
Код ЄДРПОУ
23479287
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.32 Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
28.05.1997
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ОСББ "МИКОН"

Який код ЄДРПОУ компанії ОСББ "МИКОН"?

Код ЄДРПОУ компанії ОСББ "МИКОН" - 23479287.

Який поточний статус компанії ОСББ "МИКОН"?

Поточний статус компанії ОСББ "МИКОН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ОСББ "МИКОН"?

Повна офіційна назва компанії - ОБ'ЄДНАННЯ (ТОВАРИСТВО) СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "МИКОН".

Яка скорочена назва компанії ОСББ "МИКОН"?

Скорочена назва компанії - ОСББ "МИКОН".

Який основний КВЕД компанії ОСББ "МИКОН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ОСББ "МИКОН" - 68.32 Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.

У якому регіоні зареєстрована компанія ОСББ "МИКОН"?

Регіон реєстрації компанії ОСББ "МИКОН" - Луганська область.

VKURSI