ОСББ "ТАЙФУН"

Знайти інформацію про компанію ОСББ "ТАЙФУН", код ЄДРПОУ 44040964: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ТАЙФУН"
Скорочена назва
ОСББ "ТАЙФУН"
Код ЄДРПОУ
44040964
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
81.10 Комплексне обслуговування об'єктів
Регіон
Черкаська область
Дата реєстрації
25.11.2020
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ОСББ "ТАЙФУН"

Який код ЄДРПОУ компанії ОСББ "ТАЙФУН"?

Код ЄДРПОУ компанії ОСББ "ТАЙФУН" - 44040964.

Який поточний статус компанії ОСББ "ТАЙФУН"?

Поточний статус компанії ОСББ "ТАЙФУН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ОСББ "ТАЙФУН"?

Повна офіційна назва компанії - ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ТАЙФУН".

Яка скорочена назва компанії ОСББ "ТАЙФУН"?

Скорочена назва компанії - ОСББ "ТАЙФУН".

Який основний КВЕД компанії ОСББ "ТАЙФУН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ОСББ "ТАЙФУН" - 81.10 Комплексне обслуговування об'єктів.

У якому регіоні зареєстрована компанія ОСББ "ТАЙФУН"?

Регіон реєстрації компанії ОСББ "ТАЙФУН" - Черкаська область.

VKURSI