ОСББ "ЖК Продольна"

Знайти інформацію про компанію ОСББ "ЖК Продольна", код ЄДРПОУ 43920503: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЖК Продольна"
Скорочена назва
ОСББ "ЖК Продольна"
Код ЄДРПОУ
43920503
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
81.10 Комплексне обслуговування об'єктів
Регіон
Сумська область
Дата реєстрації
30.12.2020
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ОСББ "ЖК Продольна"

Який код ЄДРПОУ компанії ОСББ "ЖК Продольна"?

Код ЄДРПОУ компанії ОСББ "ЖК Продольна" - 43920503.

Який поточний статус компанії ОСББ "ЖК Продольна"?

Поточний статус компанії ОСББ "ЖК Продольна" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ОСББ "ЖК Продольна"?

Повна офіційна назва компанії - ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЖК Продольна".

Яка скорочена назва компанії ОСББ "ЖК Продольна"?

Скорочена назва компанії - ОСББ "ЖК Продольна".

Який основний КВЕД компанії ОСББ "ЖК Продольна"?

Основний вид економічної діяльності компанії ОСББ "ЖК Продольна" - 81.10 Комплексне обслуговування об'єктів.

У якому регіоні зареєстрована компанія ОСББ "ЖК Продольна"?

Регіон реєстрації компанії ОСББ "ЖК Продольна" - Сумська область.

VKURSI