ПП "ФАВОРИТ АВТО"

Знайти інформацію про компанію ПП "ФАВОРИТ АВТО", код ЄДРПОУ 36877329: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФАВОРИТ АВТО"
Скорочена назва
ПП "ФАВОРИТ АВТО"
Код ЄДРПОУ
36877329
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
49.41 Вантажний автомобільний транспорт
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
20.04.2011
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ФАВОРИТ АВТО"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО" - 36877329.

Який поточний статус компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО"?

Поточний статус компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФАВОРИТ АВТО".

Яка скорочена назва компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО"?

Скорочена назва компанії - ПП "ФАВОРИТ АВТО".

Який основний КВЕД компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО" - 49.41 Вантажний автомобільний транспорт.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ФАВОРИТ АВТО"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ФАВОРИТ АВТО" - Дніпропетровська область.

VKURSI