ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"

Знайти інформацію про компанію ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2", код ЄДРПОУ 34506842: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯСЯ ПЛЮС 2"
Скорочена назва
ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"
Код ЄДРПОУ
34506842
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
73.20.1 ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ В ГАЛУЗІ ГУМАНІТАРНИХ НАУК
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
11.07.2006
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2" - 34506842.

Який поточний статус компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"?

Поточний статус компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯСЯ ПЛЮС 2".

Яка скорочена назва компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"?

Скорочена назва компанії - ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2".

Який основний КВЕД компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2" - 73.20.1 ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ В ГАЛУЗІ ГУМАНІТАРНИХ НАУК.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ЯСЯ ПЛЮС 2" - Одеська область.

VKURSI