ПП "ЮНІОН"

Знайти інформацію про компанію ПП "ЮНІОН", код ЄДРПОУ 31653069: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮНІОН"
Скорочена назва
ПП "ЮНІОН"
Код ЄДРПОУ
31653069
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
51.90.0 ІНШІ ВИДИ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ
Регіон
Херсонська область
Дата реєстрації
26.09.2001
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ЮНІОН"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ЮНІОН"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ЮНІОН" - 31653069.

Який поточний статус компанії ПП "ЮНІОН"?

Поточний статус компанії ПП "ЮНІОН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ЮНІОН"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮНІОН".

Яка скорочена назва компанії ПП "ЮНІОН"?

Скорочена назва компанії - ПП "ЮНІОН".

Який основний КВЕД компанії ПП "ЮНІОН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ЮНІОН" - 51.90.0 ІНШІ ВИДИ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ЮНІОН"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ЮНІОН" - Херсонська область.

VKURSI