ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"

Знайти інформацію про компанію ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК", код ЄДРПОУ 35629930: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ "АНТЕК"
Скорочена назва
ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"
Код ЄДРПОУ
35629930
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
63.40.0 ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
22.01.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК" - 35629930.

Який поточний статус компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"?

Поточний статус компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ "АНТЕК".

Яка скорочена назва компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"?

Скорочена назва компанії - ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК".

Який основний КВЕД компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК" - 63.40.0 ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК"?

Регіон реєстрації компанії ПП "КОМПАНІЯ "АНТЕК" - Луганська область.

VKURSI