ПП "СБСЕМ"

Знайти інформацію про компанію ПП "СБСЕМ", код ЄДРПОУ 33279060: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СБСЕМ"
Скорочена назва
ПП "СБСЕМ"
Код ЄДРПОУ
33279060
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
63.12 СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
28.02.2005
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "СБСЕМ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "СБСЕМ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "СБСЕМ" - 33279060.

Який поточний статус компанії ПП "СБСЕМ"?

Поточний статус компанії ПП "СБСЕМ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "СБСЕМ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СБСЕМ".

Яка скорочена назва компанії ПП "СБСЕМ"?

Скорочена назва компанії - ПП "СБСЕМ".

Який основний КВЕД компанії ПП "СБСЕМ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "СБСЕМ" - 63.12 СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "СБСЕМ"?

Регіон реєстрації компанії ПП "СБСЕМ" - Луганська область.

VKURSI