ПП "СЕДНА"

Знайти інформацію про компанію ПП "СЕДНА", код ЄДРПОУ 36697535: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕДНА"
Скорочена назва
ПП "СЕДНА"
Код ЄДРПОУ
36697535
Статус
припинено
Основний КВЕД
51.47.9 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ІНШИМИ НЕПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ СПОЖИВЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, Н. В. І. Г.
Регіон
Чернівецька область
Дата реєстрації
19.10.2009
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "СЕДНА"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "СЕДНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "СЕДНА" - 36697535.

Який поточний статус компанії ПП "СЕДНА"?

Поточний статус компанії ПП "СЕДНА" - припинено.

Яка повна назва компанії ПП "СЕДНА"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕДНА".

Яка скорочена назва компанії ПП "СЕДНА"?

Скорочена назва компанії - ПП "СЕДНА".

Який основний КВЕД компанії ПП "СЕДНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "СЕДНА" - 51.47.9 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ІНШИМИ НЕПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ СПОЖИВЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, Н. В. І. Г..

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "СЕДНА"?

Регіон реєстрації компанії ПП "СЕДНА" - Чернівецька область.

VKURSI