ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"

Знайти інформацію про компанію ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ", код ЄДРПОУ 24033398: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА РОЗВИТКУ В СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОЇ ОСВІТИ"
Скорочена назва
ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"
Код ЄДРПОУ
24033398
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.31 Загальна середня освіта
Регіон
Севастополь
Дата реєстрації
07.05.1996
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ" - 24033398.

Який поточний статус компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"?

Поточний статус компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА РОЗВИТКУ В СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОЇ ОСВІТИ".

Яка скорочена назва компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"?

Скорочена назва компанії - ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ".

Який основний КВЕД компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ" - 85.31 Загальна середня освіта.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ШКОЛА РОЗВИТКУ" - Севастополь.

VKURSI