ПП "СПЕНСЕРС"

Знайти інформацію про компанію ПП "СПЕНСЕРС", код ЄДРПОУ 40155324: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕНСЕРС"
Скорочена назва
ПП "СПЕНСЕРС"
Код ЄДРПОУ
40155324
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
69.10 Діяльність у сфері права
Регіон
Київ
Дата реєстрації
03.12.2015
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "СПЕНСЕРС"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "СПЕНСЕРС"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "СПЕНСЕРС" - 40155324.

Який поточний статус компанії ПП "СПЕНСЕРС"?

Поточний статус компанії ПП "СПЕНСЕРС" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ПП "СПЕНСЕРС"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕНСЕРС".

Яка скорочена назва компанії ПП "СПЕНСЕРС"?

Скорочена назва компанії - ПП "СПЕНСЕРС".

Який основний КВЕД компанії ПП "СПЕНСЕРС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "СПЕНСЕРС" - 69.10 Діяльність у сфері права.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "СПЕНСЕРС"?

Регіон реєстрації компанії ПП "СПЕНСЕРС" - Київ.

VKURSI