ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"

Знайти інформацію про компанію ПП "ТЦ "ВЛАДІВ", код ЄДРПОУ 33619281: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХЦЕНТР "ВЛАДІВ"
Скорочена назва
ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"
Код ЄДРПОУ
33619281
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
50.20.2 ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ ЗА ЗАМОВЛЕННЯМ НАСЕЛЕННЯ
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
23.06.2005
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ" - 33619281.

Який поточний статус компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"?

Поточний статус компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХЦЕНТР "ВЛАДІВ".

Яка скорочена назва компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"?

Скорочена назва компанії - ПП "ТЦ "ВЛАДІВ".

Який основний КВЕД компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ" - 50.20.2 ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ ЗА ЗАМОВЛЕННЯМ НАСЕЛЕННЯ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ТЦ "ВЛАДІВ"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ТЦ "ВЛАДІВ" - Луганська область.

VKURSI