ПП "ВСТА"

Знайти інформацію про компанію ПП "ВСТА", код ЄДРПОУ 32029429: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСТА"
Скорочена назва
ПП "ВСТА"
Код ЄДРПОУ
32029429
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
51.39.0 НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНА ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ, НАПОЯМИ ТА ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
20.05.2002
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ВСТА"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ВСТА"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ВСТА" - 32029429.

Який поточний статус компанії ПП "ВСТА"?

Поточний статус компанії ПП "ВСТА" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ПП "ВСТА"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСТА".

Яка скорочена назва компанії ПП "ВСТА"?

Скорочена назва компанії - ПП "ВСТА".

Який основний КВЕД компанії ПП "ВСТА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ВСТА" - 51.39.0 НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНА ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ, НАПОЯМИ ТА ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ВСТА"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ВСТА" - Харківська область.

VKURSI