ПП " ЗБРУЧ "

Знайти інформацію про компанію ПП " ЗБРУЧ ", код ЄДРПОУ 21159897: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЗБРУЧ "
Скорочена назва
ПП " ЗБРУЧ "
Код ЄДРПОУ
21159897
Статус
припинено
Основний КВЕД
51.51.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПАЛИВОМ
Регіон
Тернопільська область
Дата реєстрації
23.12.1993
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП " ЗБРУЧ "

Який код ЄДРПОУ компанії ПП " ЗБРУЧ "?

Код ЄДРПОУ компанії ПП " ЗБРУЧ " - 21159897.

Який поточний статус компанії ПП " ЗБРУЧ "?

Поточний статус компанії ПП " ЗБРУЧ " - припинено.

Яка повна назва компанії ПП " ЗБРУЧ "?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЗБРУЧ ".

Яка скорочена назва компанії ПП " ЗБРУЧ "?

Скорочена назва компанії - ПП " ЗБРУЧ ".

Який основний КВЕД компанії ПП " ЗБРУЧ "?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП " ЗБРУЧ " - 51.51.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПАЛИВОМ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП " ЗБРУЧ "?

Регіон реєстрації компанії ПП " ЗБРУЧ " - Тернопільська область.

VKURSI