ПП"БУД-ЛАЙН"

Знайти інформацію про компанію ПП"БУД-ЛАЙН", код ЄДРПОУ 33086357: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУД-ЛАЙН"
Скорочена назва
ПП"БУД-ЛАЙН"
Код ЄДРПОУ
33086357
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
45 БУДІВНИЦТВО
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
03.11.2004
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП"БУД-ЛАЙН"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП"БУД-ЛАЙН"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП"БУД-ЛАЙН" - 33086357.

Який поточний статус компанії ПП"БУД-ЛАЙН"?

Поточний статус компанії ПП"БУД-ЛАЙН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП"БУД-ЛАЙН"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУД-ЛАЙН".

Яка скорочена назва компанії ПП"БУД-ЛАЙН"?

Скорочена назва компанії - ПП"БУД-ЛАЙН".

Який основний КВЕД компанії ПП"БУД-ЛАЙН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП"БУД-ЛАЙН" - 45 БУДІВНИЦТВО.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП"БУД-ЛАЙН"?

Регіон реєстрації компанії ПП"БУД-ЛАЙН" - Київська область.

VKURSI