ПП"МVМ-ГОСПОДАР"

Знайти інформацію про компанію ПП"МVМ-ГОСПОДАР", код ЄДРПОУ 21940397: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МVМ-ГОСПОДАР"
Скорочена назва
ПП"МVМ-ГОСПОДАР"
Код ЄДРПОУ
21940397
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
29.12.1994
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП"МVМ-ГОСПОДАР"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР" - 21940397.

Який поточний статус компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР"?

Поточний статус компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МVМ-ГОСПОДАР".

Яка скорочена назва компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР"?

Скорочена назва компанії - ПП"МVМ-ГОСПОДАР".

Який основний КВЕД компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР" - 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП"МVМ-ГОСПОДАР"?

Регіон реєстрації компанії ПП"МVМ-ГОСПОДАР" - Дніпропетровська область.

VKURSI