СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"

Знайти інформацію про компанію СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ", код ЄДРПОУ 24533528: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "АЛЕКСАНДРІЯ"
Скорочена назва
СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"
Код ЄДРПОУ
24533528
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11.0 ВИРОЩУВАННЯ ЗЕРНОВИХ ТА ТЕХНІЧНИХ КУЛЬТУР
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
18.10.1996
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"

Який код ЄДРПОУ компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"?

Код ЄДРПОУ компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ" - 24533528.

Який поточний статус компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"?

Поточний статус компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"?

Повна офіційна назва компанії - СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "АЛЕКСАНДРІЯ".

Яка скорочена назва компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"?

Скорочена назва компанії - СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ".

Який основний КВЕД компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"?

Основний вид економічної діяльності компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ" - 01.11.0 ВИРОЩУВАННЯ ЗЕРНОВИХ ТА ТЕХНІЧНИХ КУЛЬТУР.

У якому регіоні зареєстрована компанія СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ"?

Регіон реєстрації компанії СФГ "АЛЕКСАНДРІЯ" - Одеська область.

VKURSI