СТОВ "ВІТЧИЗНА"

Знайти інформацію про компанію СТОВ "ВІТЧИЗНА", код ЄДРПОУ 25166368: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІТЧИЗНА"
Скорочена назва
СТОВ "ВІТЧИЗНА"
Код ЄДРПОУ
25166368
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Полтавська область
Дата реєстрації
29.01.2000
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про СТОВ "ВІТЧИЗНА"

Який код ЄДРПОУ компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА"?

Код ЄДРПОУ компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА" - 25166368.

Який поточний статус компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА"?

Поточний статус компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА"?

Повна офіційна назва компанії - СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІТЧИЗНА".

Яка скорочена назва компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА"?

Скорочена назва компанії - СТОВ "ВІТЧИЗНА".

Який основний КВЕД компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія СТОВ "ВІТЧИЗНА"?

Регіон реєстрації компанії СТОВ "ВІТЧИЗНА" - Полтавська область.

VKURSI