ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ", код ЄДРПОУ 38119250: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"
Скорочена назва
ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"
Код ЄДРПОУ
38119250
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
41.10 Організація будівництва будівель
Регіон
Київ
Дата реєстрації
06.03.2012
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ" - 38119250.

Який поточний статус компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"?

Поточний статус компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ" - 41.10 Організація будівництва будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АБС ТЕХНОЛОДЖИ" - Київ.

VKURSI