ТОВ "АЛІК ГРУП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АЛІК ГРУП", код ЄДРПОУ 42536599: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛІК ГРУП"
Скорочена назва
ТОВ "АЛІК ГРУП"
Код ЄДРПОУ
42536599
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Київ
Дата реєстрації
09.10.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АЛІК ГРУП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛІК ГРУП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛІК ГРУП" - 42536599.

Який поточний статус компанії ТОВ "АЛІК ГРУП"?

Поточний статус компанії ТОВ "АЛІК ГРУП" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АЛІК ГРУП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛІК ГРУП".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АЛІК ГРУП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АЛІК ГРУП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АЛІК ГРУП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АЛІК ГРУП" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АЛІК ГРУП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АЛІК ГРУП" - Київ.

VKURSI