ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АЛЬПСЕРВІС", код ЄДРПОУ 31809097: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬПСЕРВІС"
Скорочена назва
ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"
Код ЄДРПОУ
31809097
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ
Регіон
Київ
Дата реєстрації
25.01.2002
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС" - 31809097.

Який поточний статус компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"?

Поточний статус компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬПСЕРВІС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АЛЬПСЕРВІС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС" - 45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АЛЬПСЕРВІС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АЛЬПСЕРВІС" - Київ.

VKURSI