ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ", код ЄДРПОУ 44147301: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"
Скорочена назва
ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"
Код ЄДРПОУ
44147301
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
96.02 Надання послуг перукарнями та салонами краси
Регіон
Київ
Дата реєстрації
13.11.2020
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ" - 44147301.

Який поточний статус компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"?

Поточний статус компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ" - 96.02 Надання послуг перукарнями та салонами краси.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АЛЬТ ІМПЕРІАЛ" - Київ.

VKURSI