ТОВ "АРМПРОМ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АРМПРОМ", код ЄДРПОУ 44516768: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРМПРОМ"
Скорочена назва
ТОВ "АРМПРОМ"
Код ЄДРПОУ
44516768
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
17.01.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АРМПРОМ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АРМПРОМ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АРМПРОМ" - 44516768.

Який поточний статус компанії ТОВ "АРМПРОМ"?

Поточний статус компанії ТОВ "АРМПРОМ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АРМПРОМ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРМПРОМ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АРМПРОМ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АРМПРОМ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АРМПРОМ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АРМПРОМ" - 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АРМПРОМ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АРМПРОМ" - Львівська область.

VKURSI