ТОВ "БК ГРОМБУД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "БК ГРОМБУД", код ЄДРПОУ 45406099: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК ГРОМБУД"
Скорочена назва
ТОВ "БК ГРОМБУД"
Код ЄДРПОУ
45406099
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
43.21 Електромонтажні роботи
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
18.01.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "БК ГРОМБУД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БК ГРОМБУД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БК ГРОМБУД" - 45406099.

Який поточний статус компанії ТОВ "БК ГРОМБУД"?

Поточний статус компанії ТОВ "БК ГРОМБУД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "БК ГРОМБУД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК ГРОМБУД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "БК ГРОМБУД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "БК ГРОМБУД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "БК ГРОМБУД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "БК ГРОМБУД" - 43.21 Електромонтажні роботи.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "БК ГРОМБУД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "БК ГРОМБУД" - Дніпропетровська область.

VKURSI