ТОВ "БК "ПІФАГОР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "БК "ПІФАГОР", код ЄДРПОУ 44956221: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПІФАГОР"
Скорочена назва
ТОВ "БК "ПІФАГОР"
Код ЄДРПОУ
44956221
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
71.11 Діяльність у сфері архітектури
Регіон
Вінницька область
Дата реєстрації
11.04.2023
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "БК "ПІФАГОР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР" - 44956221.

Який поточний статус компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР"?

Поточний статус компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПІФАГОР".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "БК "ПІФАГОР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР" - 71.11 Діяльність у сфері архітектури.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "БК "ПІФАГОР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "БК "ПІФАГОР" - Вінницька область.

VKURSI