ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА", код ЄДРПОУ 45020399: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДУЙ-УКРАЇНА"
Скорочена назва
ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"
Код ЄДРПОУ
45020399
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
16.11.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА" - 45020399.

Який поточний статус компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"?

Поточний статус компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДУЙ-УКРАЇНА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА" - 46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "БУДУЙ-УКРАЇНА" - Дніпропетровська область.

VKURSI