ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ", код ЄДРПОУ 44212092: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"
Скорочена назва
ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"
Код ЄДРПОУ
44212092
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
20.16 Виробництво пластмас у первинних формах
Регіон
Волинська область
Дата реєстрації
13.04.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ" - 44212092.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ" - 20.16 Виробництво пластмас у первинних формах.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЕКО-РЕФОРМАРЕ" - Волинська область.

VKURSI