ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД", код ЄДРПОУ 41551312: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"
Скорочена назва
ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"
Код ЄДРПОУ
41551312
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.36 Оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами
Регіон
Хмельницька область
Дата реєстрації
30.08.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД" - 41551312.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД" - 46.36 Оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЕКО ШУГАР ТРЕЙД" - Хмельницька область.

VKURSI