ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС", код ЄДРПОУ 41949976: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"
Скорочена назва
ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"
Код ЄДРПОУ
41949976
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
49.31 Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
19.02.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС" - 41949976.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІТ БУС ТРАНС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС" - 49.31 Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС" - Луганська область.

VKURSI