ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА", код ЄДРПОУ 44258053: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕС САББАІ ХАМЗА"
Скорочена назва
ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"
Код ЄДРПОУ
44258053
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
23.07.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА" - 44258053.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕС САББАІ ХАМЗА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА" - 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЕС САББАІ ХАМЗА" - Одеська область.

VKURSI