ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС", код ЄДРПОУ 44150492: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛЕКС УНІВЕРС"
Скорочена назва
ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"
Код ЄДРПОУ
44150492
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.34 Оптова торгівля напоями
Регіон
Київ
Дата реєстрації
04.12.2020
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС" - 44150492.

Який поточний статус компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛЕКС УНІВЕРС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС" - 46.34 Оптова торгівля напоями.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ФЛЕКС УНІВЕРС" - Київ.

VKURSI