ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС", код ЄДРПОУ 42235191: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОКУС УНІВЕРС"
Скорочена назва
ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"
Код ЄДРПОУ
42235191
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у.
Регіон
Київ
Дата реєстрації
14.06.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС" - 42235191.

Який поточний статус компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОКУС УНІВЕРС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС" - 43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ФОКУС УНІВЕРС" - Київ.

VKURSI