ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА", код ЄДРПОУ 34762518: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"
Скорочена назва
ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"
Код ЄДРПОУ
34762518
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
49.41 Вантажний автомобільний транспорт
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
05.03.2007
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА" - 34762518.

Який поточний статус компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"?

Поточний статус компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУДВІЛ УКРАЇНА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА" - 49.41 Вантажний автомобільний транспорт.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ГУДВІЛ УКРАЇНА" - Донецька область.

VKURSI