ТОВ "ХОЗЕР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ХОЗЕР", код ЄДРПОУ 42605913: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЗЕР"
Скорочена назва
ТОВ "ХОЗЕР"
Код ЄДРПОУ
42605913
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Київ
Дата реєстрації
07.11.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ХОЗЕР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ХОЗЕР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ХОЗЕР" - 42605913.

Який поточний статус компанії ТОВ "ХОЗЕР"?

Поточний статус компанії ТОВ "ХОЗЕР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ХОЗЕР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЗЕР".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ХОЗЕР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ХОЗЕР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ХОЗЕР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ХОЗЕР" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ХОЗЕР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ХОЗЕР" - Київ.

VKURSI