ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ", код ЄДРПОУ 44114763: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛАРІАС-БЕСТ"
Скорочена назва
ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"
Код ЄДРПОУ
44114763
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами
Регіон
Житомирська область
Дата реєстрації
11.02.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ" - 44114763.

Який поточний статус компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛАРІАС-БЕСТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ" - 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "КЛАРІАС-БЕСТ" - Житомирська область.

VKURSI