ТОВ "КОТЕДЖ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "КОТЕДЖ", код ЄДРПОУ 31287085: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОТЕДЖ"
Скорочена назва
ТОВ "КОТЕДЖ"
Код ЄДРПОУ
31287085
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ
Регіон
Київ
Дата реєстрації
14.02.2001
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "КОТЕДЖ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КОТЕДЖ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КОТЕДЖ" - 31287085.

Який поточний статус компанії ТОВ "КОТЕДЖ"?

Поточний статус компанії ТОВ "КОТЕДЖ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "КОТЕДЖ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОТЕДЖ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "КОТЕДЖ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "КОТЕДЖ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "КОТЕДЖ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "КОТЕДЖ" - 45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "КОТЕДЖ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "КОТЕДЖ" - Київ.

VKURSI