ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК.", код ЄДРПОУ 42167750: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАНТРІКС ІНК."
Скорочена назва
ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."
Код ЄДРПОУ
42167750
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
62.01 Комп'ютерне програмування
Регіон
Київ
Дата реєстрації
30.05.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК." - 42167750.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."?

Поточний статус компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК." - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАНТРІКС ІНК.".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК.".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК." - 62.01 Комп'ютерне програмування.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК."?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЛАНТРІКС ІНК." - Київ.

VKURSI