ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК", код ЄДРПОУ 42094934: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕЛЕКА ФСК"
Скорочена назва
ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"
Код ЄДРПОУ
42094934
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
79.11 Діяльність туристичних агентств
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
26.04.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК" - 42094934.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕЛЕКА ФСК".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК" - 79.11 Діяльність туристичних агентств.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЛЕЛЕКА ФСК" - Харківська область.

VKURSI