ТОВ "ЛЕВАРДА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЛЕВАРДА", код ЄДРПОУ 45711544: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕВАРДА"
Скорочена назва
ТОВ "ЛЕВАРДА"
Код ЄДРПОУ
45711544
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Івано-Франківська область
Дата реєстрації
02.04.2025
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЛЕВАРДА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛЕВАРДА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛЕВАРДА" - 45711544.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЛЕВАРДА"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЛЕВАРДА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЛЕВАРДА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕВАРДА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЛЕВАРДА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЛЕВАРДА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЛЕВАРДА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЛЕВАРДА" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЛЕВАРДА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЛЕВАРДА" - Івано-Франківська область.

VKURSI