ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР", код ЄДРПОУ 41714321: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІТНІЙ ТАБІР"
Скорочена назва
ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"
Код ЄДРПОУ
41714321
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
55.20 Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
07.11.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР" - 41714321.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІТНІЙ ТАБІР".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР" - 55.20 Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЛІТНІЙ ТАБІР" - Київська область.

VKURSI