ТОВ "ОРТОЛІК"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ОРТОЛІК", код ЄДРПОУ 38460863: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРТОЛІК"
Скорочена назва
ТОВ "ОРТОЛІК"
Код ЄДРПОУ
38460863
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
86.22 Спеціалізована медична практика
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
15.02.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ОРТОЛІК"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОРТОЛІК"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОРТОЛІК" - 38460863.

Який поточний статус компанії ТОВ "ОРТОЛІК"?

Поточний статус компанії ТОВ "ОРТОЛІК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ОРТОЛІК"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРТОЛІК".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ОРТОЛІК"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ОРТОЛІК".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ОРТОЛІК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ОРТОЛІК" - 86.22 Спеціалізована медична практика.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ОРТОЛІК"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ОРТОЛІК" - Донецька область.

VKURSI