ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН", код ЄДРПОУ 41665039: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАБЛІК КІТЧЕН"
Скорочена назва
ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"
Код ЄДРПОУ
41665039
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки
Регіон
Київ
Дата реєстрації
17.10.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН" - 41665039.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАБЛІК КІТЧЕН".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН" - 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПАБЛІК КІТЧЕН" - Київ.

VKURSI